برای محصولات بیشتر کلیک کنید. بستن
محصولی پیدا نشد.

Scythe: The Wind Gambit

- توسعه یا اکسپنشن بازی Scythe (به تنهایی قابل بازی نیست)

ادامه مطلب
460,000 تومان (بدون مالیات)
Size chart
Women's clothing size
SizeXSSML
Euro 32/34 36 38 40
USA 0/2 4 6 8
Bust(in) 31-32 33 34 36
Bust(cm) 80.5-82.5 84.5 87 92
Waist(in) 24-25 26 27 29
Waist(cm) 62.5-64.5 66.5 69 74
Hips(in) 34-35 36 37 39
Hips(cm) 87.5-89.5 91.5 94 99
How To Measure Your Bust

With your arms relaxed at your sides, measure around the fullest part of your chest.

How To Measure Your Waist

Measure around the narrowest part of your natural waist, generally around the belly button. To ensure a comfortable fit, keep one finger between the measuring tape and your body.

ناموجود
مرجع:
برچسب‌ها:
دوست داشتن0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
محصولات مرتبط
توضیحات

"داس: تدبیرِ باد Scythe: The Wind Gambit"

نوع بشر سالیان دراز محدود به مسافرت از طریق آب و خاک بوده‌است اما اکنون ذهن‌های نوآورِ اروپای شرقی، فن‌آوری جدیدی را ابداع کرده‌اند: کشتی‌های هوایی. این هیولاهای هوایی که با بخار کار می‌کنند برای گسترش امپراتوری‌های خود، آزادانه در همه‌جای آسمان حرکت کرده و به‌دنبالِ اکتشافات و ماجراجویی‌های تازه‌اند.

با گذشتِ سال‌ها، بشر به این نتیجه رسیده‌است که هیچ فرقه یا قبیله‌ای نمی‌تواند به‌تنهایی سرآمدِ دیگران باشد و انسان‌ها برای افزایش صلح و دوستی، هر ساله دورهم جمع می‌شوند تا راهی تازه برای حلّ مشکلات و تفرقه‌ها پیدا کنند.

بازی فکری و رومیزی "داس: تدبیرِ باد"، توسعه‌دهنده‌ی بازی "داس"، دو ماژول جدید را به بازی اضافه می‌کند که می‌توانند باهم یا به‌طور مجزّا، با هر تعداد بازیکن و با بازی اصلی به‌تنهایی یا به‌همراه سایر توسعه‌دهنده‌ها مورد استفاده قرار بگیرند:

1) کشتی هوایی (یک مینیاتور به‌ازای هر فرقه و 16 کاشی): یک کشتی هوایی، گونه‌ای واحد نظامی جدید است که با کاراکترها، متخصصان و کارگرها کاملاً متفاوت است. برخلافِ این واحدها، کشتی‌های هوایی هرگز نمی‌توانند کنترلِ ناحیه‌ای را در اختیار بگیرند. کشتی‌های هوایی از طریقِ عملیات جابه‌جایی در صفحه جابه‌جا شده و هیچ رودخانه یا دریاچه‌ای نمی‌تواند مانع از حرکت آن‌ها شود. هر کشتی هوایی دارای دو قابلیت مختلف است که به‌طور تصادفی باهم ترکیب شده‌اند (یک قابلیت تهاجمی و یک قابلیت تدافعی).

2) قطعنامه‌ها (8 کاشی): ماژول قطعنامه، پایان بازی را تغییر می‌دهد. در صورتی که از این ماژول استفاده می‌کنید، پایان معمولِ بازی "داس" را نادیده بگیرید! در عوض، کاشی قطعنامه‌ی مورد استفاده در بازی، زمان و چگونگی پایان بازی را تعیین خواهد کرد.

ادامه مطلب
جزئیات محصول
بررسی
بدون نظر

فهرست

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از آیتم‌های دوست داشتنی ایجاد کنید.

ورود به سیستم

ایجاد یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه‌مندی‌ها.

ورود به سیستم