برای محصولات بیشتر کلیک کنید. بستن
محصولی پیدا نشد.

Seven Wonders Duel: Pantheon

توسعه بازی seven wonders duel (به تنهایی قابل بازی نیست)

ادامه مطلب
0 تومان (بدون مالیات)
Size chart
Women's clothing size
SizeXSSML
Euro 32/34 36 38 40
USA 0/2 4 6 8
Bust(in) 31-32 33 34 36
Bust(cm) 80.5-82.5 84.5 87 92
Waist(in) 24-25 26 27 29
Waist(cm) 62.5-64.5 66.5 69 74
Hips(in) 34-35 36 37 39
Hips(cm) 87.5-89.5 91.5 94 99
How To Measure Your Bust

With your arms relaxed at your sides, measure around the fullest part of your chest.

How To Measure Your Waist

Measure around the narrowest part of your natural waist, generally around the belly button. To ensure a comfortable fit, keep one finger between the measuring tape and your body.

ناموجود
مرجع:
برچسب‌ها:
دوست داشتن0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
محصولات مرتبط
توضیحات


بازی فکری عجایب هفت‌گانه‌ی دونفره: مجموعه‌ی خدایان


7Wonders Duel: Pantheon

مجموعه‌ای از خدایان تمدن‌های مختلف، از جمله خدایان یونانی، مصری، و خاورمیانه‌ای، در توسعه‌ی Pantheon به بازی فکری 7 Wonders: Duel اضافه شده است. هر کدام از خدایان، قدرت ویژه‌ای دارد که می‌توان از آن‌ها برای نیرومند کردن خود یا ایجاد مشکل برای حریفان‌تان استفاده کنید.

در این بازی رومیزی، در عصر اول (Age I)، با جمع‌آوری «نشان‌های اساطیر» مشخص می‌کنید که کدام خدایان امکان ورود به بازی را خواهند داشت. در عصر دوم (Age II)، به جمع‌آوری «نشان‌های پیشنهاد» می‌پردازید، تا به کمک آن‌ها بتوانید خدایان را در اختیار بگیرید. در نهایت، در عصر دوم (Age II) و عصر سوم (Age III) می‌توانید به جای برداشتن کارت، قدرت یکی از خداهایتان را فعال کنید. برای این‌کار، باید تمام شرایط و پیشنهادهایی را که خدای مورد نظرتان نیاز دارد، پرداخت کنید، و خدا را در کنار شهرتان قرار دهید. «آیزس» (Isis)، به شما کمک می‌کند تا با استفاده از یکی از کارت‌های کنارگذاشته‌شده، یکی از عجایب خود را به رایگان بسازید. «زئوس» (Zeus)، که بالا و پایین رفتن سرش نشان‌دهنده‌ی اتفاق‌هایی که رخ خواهند داد، و اتفاق‌هایی که رخ نخواهند داد است، به شما این امکان را می‌دهد که یکی از کارت‌ها را، به همراه تمام نشان‌های اسطوره و نشان‌های پیشنهاد روی آن، از مجموعه کارت‌های بازی خارج کنید. خدای فنیقی‌ها، «تنیت» (Tanit)، که بندگانش در تجارت شهرت دارند، صندوق شما را با ۱۲ شمش طلا پر می‌کند. «انکی» (Enki)، خدای سومری‌ها که خدای تکنولوژی و اختراع است، به شما این امکان را می‌دهد که یکی از دو مهره‌ی Progress را انتخاب کنید. قدرت ویژه‌ی «مینروا» هم در این است که جلوی پیشروی مهره‌ی نظامی را به سمت شما می‌گیرد، تا به کمک آن بتوانید از شکست نظامی بگریزید.

در این بسته‌ی الحاقی از Board Game عجایب هفت‌گانه، علاوه به سه کارت Guild اضافه‌ای که در عصر سوم (Age III) مورد استقاده قرار می‌گیرند، می‌توان سه تا از پنج معبد مجلل را به بازی اضافه کرد. هر کدام از این معابد به یکی از تمدن‌های اطراف مدیترانه تعلق دارد. اگر به یکی از کارت‌های اسطوره‌ی این تمدن‌ها دست یابید، می‌توانید به رایگان معبد مربوط به آن را احداث کنید. این معابد، بسته به تعدادی که از آن‌ها ساخته باشید، ۵، ۱۲ یا ۲۱ امتیاز برای‌تان به ارمغان خواهد آورد. همچنین، در این Expansion از بوردگیم 7 Wonders Duel، دو عجایب جدید نیز به بازی اضافه شده است. «Sanctuary»، که یک نوبت به شما اضافه کرده و در به اختیار گرفتن خدایان برای‌تان تخفیف می‌گیرد؛ و «Divine Theater»، که برای‌تان امتیاز اضافه و دسترسی به خدایان بیشتر را فراهم می‌کند.

ادامه مطلب
جزئیات محصول

مشخصات

دسته بندی
استراتژی
تعداد بازیکن
۲ نفره
مدت زمان بازی
۳۰ تا ۶۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازی
نیمه سبک
گروه سنی
۱۰ سال به بالا
نیاز به زبان انگلیسی
بی نیاز
كارت در بازي
دارد
صفحه در بازی
ندارد
تاس در بازي
ندارد
مهره و آدمك در بازي
ندارد
توكن در بازي
دارد
تايل هاي مقوايي در بازي
ندارد
مجسمه هاي مينياتوري در بازی
ندارد
بررسی
بدون نظر

فهرست

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از آیتم‌های دوست داشتنی ایجاد کنید.

ورود به سیستم

ایجاد یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه‌مندی‌ها.

ورود به سیستم