برای محصولات بیشتر کلیک کنید. بستن
محصولی پیدا نشد.

The Resistance: Hidden Agendaاکسپنشن یا توسعه بازی resistance (به تنهایی قابل بازی نیست)

ادامه مطلب
85,000 تومان (بدون مالیات)
Size chart
Women's clothing size
SizeXSSML
Euro 32/34 36 38 40
USA 0/2 4 6 8
Bust(in) 31-32 33 34 36
Bust(cm) 80.5-82.5 84.5 87 92
Waist(in) 24-25 26 27 29
Waist(cm) 62.5-64.5 66.5 69 74
Hips(in) 34-35 36 37 39
Hips(cm) 87.5-89.5 91.5 94 99
How To Measure Your Bust

With your arms relaxed at your sides, measure around the fullest part of your chest.

How To Measure Your Waist

Measure around the narrowest part of your natural waist, generally around the belly button. To ensure a comfortable fit, keep one finger between the measuring tape and your body.

ناموجود
مرجع:
برچسب‌ها:
all
دوست داشتن0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
محصولات مرتبط
توضیحات

بازی فکری The Resistance: Hidden Agenda

توسعه‌ی Hidden Agenda از بازی فکری The Resistance، شامل سه بسته‌ی الحاقی است:

بسته‌ی Assassin: از زمانی که بازی رومیزی The Resistance: Avalon منتشر شده، تا به امروز، درخواست‌های زیادی از جانب طرفداران به شرکت تولیدکننده برای فراهم کردن شخصیت‌های جذاب نسخه‌ی Avalon در نسخه‌ی اصلی بازی ارائه شده است. اکنون، مفتخر هستیم که اعلام کنیم تمام نقش‌ها و شخصیت‌های جذاب بوردگیم Avalon با طراحی و نام‌هایی جدید و متناسب، به کمک بسته‌ی الحاقی Assassin, وارد بازی فکری The Resistance شده است.

بسته‌ی Defector: بسته‌ی الحاقی Defector، که خود شامل دو روش مختلف برای بازی است، به عنوان توسعه‌ای برای Board Game آوالون، معرفی شده بود. در روش اول، Defector ها می‌توانند در جریان بازی گروه خود را تغییر دهند؛ به این ترتیب بازیکنان هیچ‌گاه نمی‌توانند از وفاداری شخصی به یک گروه خاص اطمینان داشته باشند. در روش دوم، Defector ها یکدیگر را می‌شناسند؛ به این ترتیب اتهام‌های فریب‌کارانه از همان ابتدای بازی، آغاز خواهد شد.

بسته‌ی Trapper: هر تیمی که برای مأموریت معرفی می‌شود، شامل یک شخصیت اضافه است که به مأموریت نمی‌رود. برای این کار، سرپرست مأموریت یکی از افراد تیم مأموریت را قرنطینه کرده، و تمام حرکات و رفتارهای او را رصد می‌کند، تا مطمئن شود که نمی‌تواند مأموریت را با شکست مواجه کند. در این حالت، اگر شما در نقش یک جاسوس موفق به ورود به تیم مأموریت شده باشید، نمی‌دانید که با Fail کردن مأموریت باعث شکست خوردن آن می‌شوید، یا به سادگی هویت خود را آشکار می‌سازید. با توجه به این قوانین، گروه مقاومت می‌تواند تیم‌هایی را که در آن جاسوس وجود دارد، برای مأموریت انتخاب کند؛ با این شرط که به سرپرست تیم اطمینان کافی داشته باشند که جاسوس مورد نظر را قرنطینه کند.

اولین نسخه‌ی چاپ‌شده از توسعه‌ی Hidden Agenda، شامل قوانینی برای قدرت‌های ویژه‌ی شخصیت‌های مختلف بود، که می‌توان در وبسایت BoardGameGeek به مجموعه‌ی این قوانین دسترسی پیدا کرد.

از مکانیزم‌های اصلی این بوردگیم (Board Game)، می‌توان به Partnership، Simultaneous Action Selection، و Voting اشاره کرد.

ادامه مطلب
جزئیات محصول

مشخصات

تعداد بازیکن
۵ تا ۱۰ نفر
مدت زمان بازی
۳۰ تا ۶۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازی
نیمه سبک
گروه سنی
۱۳ سال به بالا
نیاز به زبان انگلیسی
بی نیاز
بررسی
بدون نظر

فهرست

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از آیتم‌های دوست داشتنی ایجاد کنید.

ورود به سیستم

ایجاد یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه‌مندی‌ها.

ورود به سیستم