برای محصولات بیشتر کلیک کنید. بستن
محصولی پیدا نشد.

بازی ایرانی جک قاتل (Mr. Jack Pocket)

از بهترین بازی های خانوادگی و 2 نفره دنیا

رقابتی هیجان انگیز بین کاراگاهان و جک قاتل

تعداد بازیکنان: 2 بازیکن

زمان بازی: حدود 30 دقیقه

مناسب برای بازیکنان بالای 10 سال

ادامه مطلب
90,000 تومان (بدون مالیات)
Size chart
Women's clothing size
SizeXSSML
Euro 32/34 36 38 40
USA 0/2 4 6 8
Bust(in) 31-32 33 34 36
Bust(cm) 80.5-82.5 84.5 87 92
Waist(in) 24-25 26 27 29
Waist(cm) 62.5-64.5 66.5 69 74
Hips(in) 34-35 36 37 39
Hips(cm) 87.5-89.5 91.5 94 99
How To Measure Your Bust

With your arms relaxed at your sides, measure around the fullest part of your chest.

How To Measure Your Waist

Measure around the narrowest part of your natural waist, generally around the belly button. To ensure a comfortable fit, keep one finger between the measuring tape and your body.

موجود است
مرجع:
دوست داشتن0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
محصولات مرتبط
توضیحات

بازی ایرانی جک قاتل

برگرفته از بازی خارجی Mr. Jack Pocket

بازگشته‌است؛ نزدیک به یک‌صدوسی سال پس از نخستین جنایت‌اَش؛ مثل همیشه خون‌سرد، مثل همیشه مرموز و مثل همیشه دست‌نیافتنی؛ کابوسی هراس‌انگیز برای زنانِ تنها و معمّایی حل‌نشدنی برای کارآگاهانِ همه‌ی اَعصار: «جکِ قاتل»...
شب‌های تاریک و خیابان‌های پُرپیچ‌وخمِ «لِیک چارلز» (Lake Charles)، گریزگاه‌هایی هستند که هر جنایتکاری می‌تواند با لغزیدن در آن‌ها، به‌آرامی از چنگِ زُبده‌ترین و کارآزموده‌ترین کارآگاه‌ها نیز بگریزد...
امّا این‌بار، در پایانِ دوّمین دهه‌ی قرن بیست‌ویکم، «کارآگاه مَتیو هَرِلسِن» (Matthew Harrelson) و دستیارش، «اِسکارلِت مونرو» (Scarlett Monroe)، خستگی‌ناپذیر و دیوانه‌وار، کمر به شکارِ این شکارچیِ خاموش بسته‌اند...
در این قایم‌باشکِ نفس‌گیر و هوشمندانه، «آقای جک» (Mr. Jack) باید برای پنهان نگه داشتنِ هویّت و حفظِ جانِ خود، از چنگِ کارآگاهانِ قسم‌خورده و سگِ وفادارِشان، «فیدو» (Fido) بگریزد و کارآگاهان نیز باید به هر قیمتی که شده، «آقای جک» -یا بهتر بگوییم، «جکِ قاتل» (Jack the Ripper)- را به دام بیندازند...

بازی کارتی آقای جک پاکِت Mr.Jack Pocket ، توسط طراح بزرگ و محبوب بازی های رومیزی، آقای برونو کاتالا به همراه آقای لودویک ماوبلانک باز طراحی شده است. صفحه بازی، توسط یک شبکه مربعی 9 تایی که نشان دهنده خیابان های متقاطع می باشد، جایگزین شده است. مضنون بازی و به دنبال آن، آقای جک پاکِت، هر کدام کارت مخصوص به خود را دارند. همانند بسیاری از بازی های طراحی شده توسط آقای برونو کاتالا، شرلوک هولمز، دکتر واتسون و یک سگ در صفحه بازی می چرخند.

در هر دور از بازی، چهار عمل قابل اجراست. اولین بازیکن، اولین عمل را انتخاب می کند، بازیکن رقیب هم دو عمل دیگر را بر می گزیند و در نهایت بازیکن اول عمل باقی مانده را انجام می دهد. عمل ها به بازیکنان اجازه می دهد تا کارآگاه را یک یا دو خانه در صفحه بازی حرکت بدهند، یک کارت را طوری که نمای خیابان را تغییر بدهد برگردانند، دو کارت خیابان را جابجا کنند و یا یک کارت بازی را بردارند.

در پایان دور، اگر اقای جک توسط کاراگاهان دیده شود، معرفی می گردد. البته کارآگاهان باید آقای جک را پیدا کنند، کسی که باید به اندازه کافی پنهان بماند تا فرار کند.

اجزاء بازی
* 9 «کاشی خیابان»: روی هر کاشی، تصویرِ یکی از «شخصیت»ها دیده می‌شود و پُشتِ هر کاشی، تصویری از خیابان‌های خالی.
* 9 «کارت شخصیت»: هرکدام از این کارت‌ها، یکی از «شخصیت»هایی را که می‌تواند «جکِ قاتل» باشد، به تصویر می‌کِشند: «مظنونین همیشگی»! برخی از این کارت‌ها، با تصویرِ ۱ یا ۲ «تایمر» علامت‌گذاری شده‌اَند.
* 3 «توکن کارآگاه»: «کارآگاه مَتیو هَرِلسِن»، «کارآگاه اِسکارلِت مونرو» و سگِ وفادارِشان، «فیدو»!
* 4 «توکن عملیات»: این توکن‌ها «دو-رو» هستند. عملیات‌های مربوط به این توکن‌ها، در ادامه، شرح داده خواهد شد!
* 8 «توکن زمان»: روی هر توکن، عددی از 1 تا 8 نوشته شده -که نشان‌گرِ «دُورِ بازی» است- و پُشتِ آن‌ها، تصویرِ یک «تایمر» دیده می‌شود.


مقدّمه
در خیابان‌های تاریکِ «لِیک چارلز»، «آقای جک» در میان سایه‌ها می‌لغزد... درحالی‌که «کارآگاه مَتیو هَرِلسِن»، دستیارش، «اِسکارلِت مونرو» و سگِ‌شان، «فیدو» در پیِ اویند...
بازی، حدّاکثر در 8 دور انجام شده و حدود 15 دقیقه طول می‌کِشد؛ اگر یکی از بازیکنان، پیش از دور هشتم، هدفِ خود را محقَّق کند، بازی بلافاصله به پایان می‌رسد!
«آقای جک» یک بازی «نامتقارن» است؛ در چنین بازی‌هایی، هر بازیکن، برای پیروزی، هدفی متفاوت را دنبال می‌کند!

هدف بازی برای «بازرس»
هویّتِ واقعیِ «آقای جک» را کشف کند.
برای این کار، باید تا پایان دور هشتم، فقط یک مظنون در صفحه باقی مانده باشد.

هدف بازی برای «آقای جک»
هویّتِ واقعیِ خود را پنهان کرده و تا جای ممکن، وقتِ بازرس را تلف کند!
برای این کار، «آقای جک» باید پیش از این‌که گیر بیفتد، 6 «تایمر» به‌دست بیاورد -و نشان بدهد که بازرس، برای پیدا کردنِ او، بیش از حد زمان هدر داده‌است!

رَوندِ بازی
هر دور، شاملِ 2 مرحله است: تعقیب و استعلام. در طول مرحله‌ی نخست (یعنی تعقیب)، 4 عملیات انجام می‌شود؛ 2 عملیات برای هر بازیکن. این عملیات‌ها، به کارآگاه‌ها امکان می‌دهند تا دورتادورِ صفحه حرکت کنند؛ مثلاً به‌منظورِ تغییر وضعیتِ یک منطقه یا به‌دست آوردنِ یک کارت شخصیت.
در طول مرحله‌ی دوّم (یعنی استعلام)، یک بازپُرسی اتّفاق می‌افتد. «آقای جک» به بازرس می‌گوید که آیا شخصیت‌اَش در راستای دیدِ او (یعنی در مسیرِ دیدِ کارآگاه‌ها) هست یا نه! بنابراین ممکن است بازرس بتواند برخی شخصیت‌ها را از بازی حذف کرده و کاشی‌های مربوطه را به‌پُشت برگردانَد و به این ترتیب، تعدادِ مظنونین را کم‌تر و کم‌تر کرده و عرصه را برای آقای جک، تنگ‌تر و تنگ‌تر کند!

ویدیوی آموزش بازی آقای جک Mr. Jack Pocket

ادامه مطلب
جزئیات محصول

مشخصات

دسته بندی
بازی استراتژیک
تعداد بازیکن
۲ نفره
مدت زمان بازی
کمتر از ۳۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازی
نیمه سبک
گروه سنی
۱۰ سال به بالا
مکانیک های بازی
Modular Board
نیاز به زبان انگلیسی
بی نیاز
كارت در بازي
دارد
صفحه در بازی
ندارد
تاس در بازي
ندارد
مهره و آدمك در بازي
ندارد
توكن در بازي
دارد
تايل هاي مقوايي در بازي
دارد
مجسمه هاي مينياتوري در بازی
ندارد
بررسی
بدون نظر

فهرست

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از آیتم‌های دوست داشتنی ایجاد کنید.

ورود به سیستم

ایجاد یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه‌مندی‌ها.

ورود به سیستم