برای محصولات بیشتر کلیک کنید. بستن
محصولی پیدا نشد.

نامه لاوکرفت (Lovecraft Letter)

195,000 تومان (بدون مالیات)
Size chart
Women's clothing size
SizeXSSML
Euro 32/34 36 38 40
USA 0/2 4 6 8
Bust(in) 31-32 33 34 36
Bust(cm) 80.5-82.5 84.5 87 92
Waist(in) 24-25 26 27 29
Waist(cm) 62.5-64.5 66.5 69 74
Hips(in) 34-35 36 37 39
Hips(cm) 87.5-89.5 91.5 94 99
How To Measure Your Bust

With your arms relaxed at your sides, measure around the fullest part of your chest.

How To Measure Your Waist

Measure around the narrowest part of your natural waist, generally around the belly button. To ensure a comfortable fit, keep one finger between the measuring tape and your body.

ناموجود
مرجع:
دوست داشتن0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
محصولات مرتبط
توضیحات

بازی فکری نامه‌ی لاوکرفت  Lovecraft Letter


در دهه‌ی ۱۹۲۰ میلادی هستیم، و جهان در هرج و مرج پس از جنگ جهانی اول است. در این دوره، شما و دوستانتان، خود را در میان اتفاقات خارق‌العاده و عجیبی می‌یابید. نمادهایی عجیب، نامه‌هایی ناخوانا، و موجوداتی ناشناس شما را احاطه کرده‌اند. شما به کمک دوستانتان، در پی شناخت و کشف این پدیده‌های عجیب هستید. ناشناخته‌ها، حقایق وحشتناکی هستند که پیش‌روی شما به انتظار نشسته‌اند...


در بازی فکری Lovecraft Letter، سیستم بازی رومیزی Love Letter با دنیای داستان‌های H.P. Lovecraft (داستان‌نویس آمریکایی) ترکیب شده است. علاوه بر ۱۶ کارت استانداردی که در بازی کارتی Love Letter موجود است، در نسخه‌ی Lovecraft Letter، کارت‌های ویژه‌ی Insanity (دیوانگی) اضافه شده است. اگر در مجموعه‌ کارت‌های کنارگذاشته‌تان یکی از کارت‌های Insanity را داشته باشید، (حداقل در راند جاری) قدرت‌های ویژه‌ی دیوانگی دارید! در طول بازی می‌توانید با بازی کردن کارت‌های دیوانگی‌تان، قدرت‌های معمولی یا قدرت‌های ویژه‌ی آن را فعال کنید، که باعث می‌شود در بازی، انتخاب‌های بیشتری داشته باشید. اما ریسک این کار، عبور موفقیت‌آمیز از بازرسی سلامت عقل در ابتدای هر دور از بازی است! برای این کار، باید به تعداد کارت‌های دیوانگی‌ای که در اختیار دارید، از دسته‌ی کارت‌های بازی، کارت بردارید. در بین کارت‌های برداشته‌شده، اگر یک یا تعداد بیشتری کارت دیوانگی باشد، از آن راند بازی، محروم می‌شوید.


هنگامی که برنده‌ی راند شوید (چه با خارج شدن تمام بازیکنان، و چه با کارت بالاتر بین بازیکنان باقی‌مانده)، یک مهره‌ی رنگی که نشان‌دهنده‌ی دیوانه بودن یا سالم بودن‌تان است، به شما تعلق می‌گیرد. برنده‌ی نهایی بازی کسی است که تعداد مشخصی از یکی از انواع مهره‌ها را دریافت کند. علاوه بر این، نجات دادن به موقع Cthluhu، می‌تواند شما را برنده‌ی نهایی بازی کند.
آیا موفق می‌شوید در مبارزه با شیطان، جهان را از نابودی نجات دهید؟ یا با پیوستن به او، باعث نابودی دنیا می‌شوید؟ همه چیز به تصمیم شما بستگی دارد!
بوردگیم Lovecraft Letter از جمله بازی‌های سبک مهمانی (Party) است. از مکانیزم‌های اصلی این Board Game می‌توان به Hand Management و Player Elimination اشاره کرد.

ادامه مطلب
جزئیات محصول

مشخصات

تعداد بازیکن
۲ تا ۶ نفر
مدت زمان بازی
۳۰ تا ۶۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازی
نیمه سبک
گروه سنی
۱۰ سال به بالا
نیاز به زبان انگلیسی
متوسط ( وجود نوشته در بازی، احتیاج به دانش اولیه زبان )
بررسی
بدون نظر

فهرست

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از آیتم‌های دوست داشتنی ایجاد کنید.

ورود به سیستم

ایجاد یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه‌مندی‌ها.

ورود به سیستم