برای محصولات بیشتر کلیک کنید. بستن
محصولی پیدا نشد.

آزول: اقامتگاه تابستانی (Azul Summer Pavilion)

راهنمای بازی به زبان آلمانی میباشد.

برای بازی کردن نیازی به زبان نیست و کارت نوشته ندارد.

ادامه مطلب
پیشنهاد ویژه محدود
1,255,500 تومان بدون مالیات 1,350,000 تومان
Size chart
Women's clothing size
SizeXSSML
Euro 32/34 36 38 40
USA 0/2 4 6 8
Bust(in) 31-32 33 34 36
Bust(cm) 80.5-82.5 84.5 87 92
Waist(in) 24-25 26 27 29
Waist(cm) 62.5-64.5 66.5 69 74
Hips(in) 34-35 36 37 39
Hips(cm) 87.5-89.5 91.5 94 99
How To Measure Your Bust

With your arms relaxed at your sides, measure around the fullest part of your chest.

How To Measure Your Waist

Measure around the narrowest part of your natural waist, generally around the belly button. To ensure a comfortable fit, keep one finger between the measuring tape and your body.

موجود است
مرجع:
برچسب‌ها:
دوست داشتن0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
محصولات مرتبط
توضیحات

Azul Summer Pavilion

پادشاه مانوئل اول در اواخر قرن شانزدهم ، بزرگترین صنعتگران پرتغال را به خدمت گرفت تا به ساختن بناهای باشکوه بپردازند. شاه پس از اتمام کاخ های Evora و Sintra ، به دنبال احداث یک کاخ تابستانی برای احترام به معروف ترین اعضای خانواده سلطنتی بود. این ساخت و ساز برای با استعداد ترین صنعتگران در نظر گرفته شده بود و چیره دستی آن ها می بایست شایسته ی خانواده ی سلطنتی می بود. متاسفانه ، پادشاه مانوئل اول قبل از شروع ساخت و ساز درگذشت.

در آزول: کاخ تابستانی ، بازیکنان برای انجام کاری که هرگز آغاز نشده بود به پرتغال بازگشته اند. به عنوان یک استاد صنعتگر، باید از بهترین مواد برای ساخت کاخ تابستانی استفاده کنید ضمن اینکه با دقت از هدر رفتن منابع خودداری نمایید. فقط بهترین استادان لایق بزرگداشت خانواده سلطنتی پرتغال می شوند.

این بازی شش دور به طول می انجامد و در هر دور بازیکنان کاشی هایی را انتخاب کرده و در صفحه ی خود قرار می دهند تا امتیاز کسب کنند. هر یک از شش رنگ کاشی در یکی از دورها خنثی است.

در شروع هر دور ، به طور تصادفی کاشی هایی از کیسه بیرون بکشید تا هر یک از پنج ، هفت یا نُه کارخانه را با چهار کاشی پر کنید. 10 کاشی هم برای پرکردن خانه های وسط (منابع) از کیسه بیرون آورید. سپس بازیکنان به نوبت از کارخانه ها، کاشی های مورد نیازشان را تامین می کنند. اگر کاشی خنثی مربوط به آن دور از بازی نیز در آن کارخانه باشد باید یکی از آن رنگ کاشی را نیز بردارند. کاشی هایی را که از آن کارخانه نمی خواهید به وسط میز انتقال دهید.

پس از تمام شدن کاشی ها ، بازیکنان به نوبت کاشی هایشان را روی بورد های شخصی خود قرار می دهند. هر بورد هفت ستاره را نشان می دهد که از شش کاشی تشکیل شده است. خانه های دور هر ستاره عدد 1-6 را نشان می دهند که تعیین کننده نحوه جاگذاری کاشی در آن خانه می باشند. 6 ستاره از کاشی های همرنگ تشکیل شده اند و یک ستاره باید از ترکیب رنگ این 6 ستاره تشکیل شود.

اگر یک ستون ، مجسمه یا پنجره روی بورد بازی خود را با کاشی کاملاً احاطه کنید، یک جایزه فوری دریافت می کنید که شامل برداشتن 1تا3 کاشی از منابع مرکزی است. این کاشی ها را در کنار بورد خود قرار دهید. در پایان دور، می توانید حداکثر چهار کاشی را به دور بعدی منتقل کنید. سایر موارد را از بازی خارج کرده و برای هر کاشی 1 امتیاز از دست بدهید.

بعد از شش دور ، برای هر یک از هفت ستاره ای که کاملاً پر کرده اید ، امتیاز اضافی می گیرید. علاوه بر این، اگر تمام 7 ستاره را پر کرده باشید امتیاز ویژه ای دریافت می کنید. برای هر کاشی باقی مانده ی استفاده نشده 1 امتیاز از دست می دهید. هر کس بیشترین امتیاز را کسب کند، برنده می شود.

ادامه مطلب
جزئیات محصول
بررسی
بدون نظر

فهرست

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از آیتم‌های دوست داشتنی ایجاد کنید.

ورود به سیستم

ایجاد یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه‌مندی‌ها.

ورود به سیستم