برای محصولات بیشتر کلیک کنید. بستن
محصولی پیدا نشد.

پندمیک : طغیان امواج (Pandemic: Rising Tide)

1,400,000 تومان (بدون مالیات)
Size chart
Women's clothing size
SizeXSSML
Euro 32/34 36 38 40
USA 0/2 4 6 8
Bust(in) 31-32 33 34 36
Bust(cm) 80.5-82.5 84.5 87 92
Waist(in) 24-25 26 27 29
Waist(cm) 62.5-64.5 66.5 69 74
Hips(in) 34-35 36 37 39
Hips(cm) 87.5-89.5 91.5 94 99
How To Measure Your Bust

With your arms relaxed at your sides, measure around the fullest part of your chest.

How To Measure Your Waist

Measure around the narrowest part of your natural waist, generally around the belly button. To ensure a comfortable fit, keep one finger between the measuring tape and your body.

ناموجود
مرجع:
برچسب‌ها:
دوست داشتن0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
محصولات مرتبط
توضیحات

Pandemic: Rising Tide

بازی پندمیک: سیلاب تهدیدکننده (طغیان امواج)

 

در انتهای عصر انقلاب صنعتی در هلند هستیم. در طول قرن‌های متمادی، از خاکریزها و پمپ‌های بادی برای جلوگیری از تهدید دائمی سیلاب دریای شمال استفاده می‌شده، اما این سیستم دیگر بیش از این پاسخگو نیست.

در بازی فکری Pandemic: Rising Tide، هدف شما ساختن چهار سازه‌ی هیدرولیکی در چهار مکان استراتژیک، برای مقابله با تهدید سیلاب، و جلوگیری از یک تراژدی ملی است. طوفان‌ها سهمگین، و دریاها ناآرامند. وظیفه‌ی شما تحت کنترل گرفتن جریان آب، و منحرف کردن آن به جایی خارج از هلند است. اکنون زمان کار است!

کنترل آب‌هایی که مناطق حومه‌ی شهر را تهدید می‌کنند، بزرگ‌ترین چالش شما در این بازی است. سطح آب در هر منطقه، به وسیله‌ی مکعب‌ها نمایش داده می‌شود. از آنجا که سیستم‌های کنترل سطح آب در حال خراب شدن هستند، تعداد مکعب‌هایی که به صفحه‌ی بازی وارد می‌شوند، بیشتر و بیشتر می‌شود. در شرایطی که سطح آب رفته رفته بالا می‌رود، عدم توانایی در نگهداری و تعمیر سیستم‌های کنترل سطح آب، موجب ایجاد سیلاب در تمام مناطق صفحه‌ی بازی خواهد شد.

برای ساختن موفقیت‌آمیز چهار سازه‌ی هیدرولیکی و پیروزی در بازی رومیزی Pandemic: Rising Tide، باید ابتدا بتوانید مسیر حرکت آب را پیشبینی و منحرف کنید. عدم توانایی در کنترل سطح آب در همه‌ی نقاط کشور، به سرعت شما را به سمت شکست پیش می‌برد. خوشبختانه، می‌توان سطح آب را با احداث خاکریزها و پمپاژ آن به مناطق دیگر، تا حدودی کنترل کرد. شناسایی و مداخله‌ی به موقع در مناطق پرریسک، شما را یک قدم به پیروزی نزدیک‌تر می‌کند.

بوردگیم پندمیک: رایزینگ تاید از جمله بازی‌های سبک استراتژیک (Strategic) است. از جمله مکانیزم‌های این Board Game می‌توان به Co-operative Play اشاره کرد.ادامه مطلب
جزئیات محصول

مشخصات

دسته بندی
همکاری مشترک
تعداد بازیکن
۲ تا ۵ نفر
مدت زمان بازی
۶۰ تا ۹۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازی
متوسط
گروه سنی
۸ سال به بالا
نیاز به زبان انگلیسی
کم ( نوشته های جزئی و براحتی قابل یادگیری)
بررسی
بدون نظر

فهرست

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از آیتم‌های دوست داشتنی ایجاد کنید.

ورود به سیستم

ایجاد یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه‌مندی‌ها.

ورود به سیستم