برای محصولات بیشتر کلیک کنید. بستن
محصولی پیدا نشد.

افسانه های اندور (Legends of Andor)

375,000 تومان (بدون مالیات)
Size chart
Women's clothing size
SizeXSSML
Euro 32/34 36 38 40
USA 0/2 4 6 8
Bust(in) 31-32 33 34 36
Bust(cm) 80.5-82.5 84.5 87 92
Waist(in) 24-25 26 27 29
Waist(cm) 62.5-64.5 66.5 69 74
Hips(in) 34-35 36 37 39
Hips(cm) 87.5-89.5 91.5 94 99
How To Measure Your Bust

With your arms relaxed at your sides, measure around the fullest part of your chest.

How To Measure Your Waist

Measure around the narrowest part of your natural waist, generally around the belly button. To ensure a comfortable fit, keep one finger between the measuring tape and your body.

ناموجود
مرجع:
برچسب‌ها:
دوست داشتن0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
محصولات مرتبط
توضیحات

هنگامی که اولین پرتوهای گرم آفتاب بر پیکر سرد زمین می تابد تا جان تازه ای به او بدهد و هنگامی که نسیم صبح گاهی از جنگل های انبوه می گذرد و به اراضی پهناور سرزمین پادشاهی می رسد تا طراوت را برای آن به ارمغان بیاورد!
هنگامی که کشاورزان برای شروع یک روز کاری دیگر شاد و سر حال به میدان شهر آمده و به همدیگر سلام می کنند و هنگامی که پرندگان نغمه های دل انگیزشان را سر می دهند تا نوید یک روز آرام و پر نشاط را به همگان بدهند، آن سوی سرزمین های پادشاهی، وارکور، جادوگر سیاه، باردیگر بر بلندای برج سرد سنگی اش ایستاده است و به صدای چکاچک شمشیرهای اسکرال ها که در حال مشق نبرد هستند، گوش می کند و با مشتی گره کرده به آن سوی مرزها خیره شده است. او با چشمانی پر غضب، تنها به یک چیز می اندیشد، نابودی بی قید و شرط و تمام و کمال اندور!
از زمانی که او توانسته بود این موجودات عجیب الخلقه را به بردگی خود در آورد هر روز انگیزه اش برای تصرف سرزمین های پهناور و سرسبز شمالی بیشتر می شود. او حتی توانسته است تارُک، اژدهای خفته در اعماق زمین را برای نابودی آندور بیدار کند!
از زمانی که قهرمانان او را از سرزمین خود به کوهستان سرد و سنگی جنوبی تبعید کرده اند، آرامش به صورت نسبی به آندور بازگشته است. اما اکنون که سال ها از آن ماجرا می گذرد، ترس ها و دلهره هایی که از وارکور در دل های مردم به جا مانده است، بیشتر تبدیل به افسانه هایی شده اند که بزرگترها برای کودکانشان تعریف می کنند تا آن ها را بترسانند. حتی تصور اینکه جادوگر سیاه بتواند از صخره های بلند و خارای کوهستان های سرد و نمور جنوبی و از دره های صعب العبور مرزی عبور کند هم برایشان غیر ممکن بود، چه برسد به اینکه حتی بتواند لشکری تدارک ببیند و دوباره هرج و مرج را روانه سرزمینشان بکند.
اما شایعات چیز دیگری می گفتند...!!
شاه براندور پیر، بیمار است. شاهزاده ثورالد قهرمانان را از سراسر اندور فراخوانده است. پس، تیرهای خود را در چله بگذارید، تبرزین های خود را بردارید، شمشیرها را از نیام بیرون بکشید و طلسم های خود را به یاد آورید تا از سرزمین خود در برابر اهریمن سیاه محافظت کنید!!

افسانه های اندور یک بازی همکاری مشترک برای دو تا چهار بازیکن می باشد که در آن گروه قهرمانان به جنگ لشگر جانوران وحشی خیالی می روند تا از سرزمین پادشاهی در برابر حمله آن ها دفاع کنند. در سرزمین آندور روزهای آرامش کم کم به پایان خود نزدیک می شود و هرج و مرج جای آنرا می گیرد. قهرمانان از سراسر این سرزمین فراخوانده شده اند تا در برابر حمله دشمنان از آن دفاع کنند.
اگر شما به داستان های حماسی-تخیلی مثل ارباب حلقه ها، هابیت و امثال این ها علاقه مند هستید و با جانوران درنده خوی بی مغزی مثل اورک ها، وارگال ها، کالکاراها و قهرمانانی که با آن ها در جدال هستند، آشنایی دارید؛ این بازی گزینه خوبی برای انتخاب شما است. در واقع، افسانه های اندور به نوعی برداشتی آزاد از این دست داستان های حماسی-تخیلی است.
بازی افسانه های اندور بر پایه سناریوهای مختلفی قرار دارد که با نام افسانه شناخته می شوند. هر افسانه شامل چندین کارت است که به صورت مدون، تنظیم شده اند تا قهرمانان را به چالش جدیدی دعوت کنند. بازی به صورت پایه شامل پنج افسانه مختلف است که از یک تا پنج شماره گذاری شده اند. در افسانههای آندور روند بازی به این صورت است که بازیکن از افسانه شماره یک شروع می کند و همراه با راوی داستان و فراز و نشیب های آن پیش می رود. کارت هایی که به عنوان افسانه در بازی طراحی شده اند به ترتیب، همانند یک کتاب داستان خوانده می شوند. هر برگ از این کتاب شامل بخشی از داستان بازی و بخشی از توضیحات و فرامینی است که به قهرمانان داده می شوند.
به طور کلی در افسانه های اندور، لشگر بی شمار هیولاهای وحشی به سمت قلعه پادشاه هجوم آورده اند و قهرمانان در صدد دفع این حملات هستند. اما قضیه به همین سادگی ها هم نیست!. هر کارت افسانه که خوانده می شود، در خود حاوی یک پیام یا یک ماموریت است که علاوه بر دفاع از قلعه پادشاه، به عهده قهرمان می گذارد. حال اینجاست که قهرمانان باید با یک کار تیمی برنامه ریزی شده و دقیق، قبل از اینکه زمان بازی به پایان برسد، به هدفشان دست پیدا کرده و افسانه را با موفقیت به پایان برسانند.
ادامه مطلب
جزئیات محصول

مشخصات

دسته بندی
بازی داستانی
تعداد بازیکن
۲ تا ۴ نفر
مدت زمان بازی
۶۰ تا ۹۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازی
متوسط
گروه سنی
۱۴ سال به بالا
مکانیک های بازی
Area Movement, Co-operative Play, Dice Rolling, Variable Player Powers
نیاز به زبان انگلیسی
زیاد ( مقدار نوشته زیاد و جملات سنگین و احتیاج به دانش بالای زبان )
جنس قطعات
مقوا، پلاستیک
كارت در بازي
دارد
صفحه در بازی
دارد
تاس در بازي
دارد
مهره و آدمك در بازي
دارد
توكن در بازي
دارد
تايل هاي مقوايي در بازي
دارد
مجسمه هاي مينياتوري در بازی
دارد
بررسی
بدون نظر

فهرست

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از آیتم‌های دوست داشتنی ایجاد کنید.

ورود به سیستم

ایجاد یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه‌مندی‌ها.

ورود به سیستم